19 June 2010

PääsusabaKingituseks valmis üks Pääsusaba rätik. Pildid said kiiruga tehtud, kuid rätti mõõta ei jõudnudki.
Järgmise tahaks natuke suurema teha.
Mõnus kudumine oli, muster lihtne ja läks üsna kiirelt edasi. Erinevalt Haapsallastest oli hea see, et kui rätt valmis, siis on valmis, ei pea äärepitsi kuduma ja külge õmblema.


Shara ei olnud küll eriti hea meelega nõus seda pilti avalikustama, aga mulle see nii meeldib. Unelev, uinuv looduse dirigent.
Rätt on kootud 100 % villasest  Midara Roma lõngast, varras oli 3,5.
Valmis on ka üks Haapsallane, pildid kunagi hiljem. Ilmselt jääb too mõneks ajaks viimaseks. Väike Getter on juba sellises vanuses, et ei saa eriti tema kõrvalt "peent näputööd" teha ja muidugi igasugu toimetamised väljas võtavad ka oma aja.Tahtsin panna paar pilti oma aiast ka ja selgus, et ma polegi ammu pildistanud. See pilt on tehtud paar aastat tagasi augustis, praeguseks on taimed kõik võimsamaks ja suuremaks kasvanud.
Minu lemmikud, liiliad. See sort on mulle eriti armas, oli esimene.

4 comments:

 1. Sul on nii ilus aed! Ja ilus rätik ka! :)
  ps. isa leidis allikast suurtükikuuli, põnev üllatus.

  ReplyDelete
 2. Ilus pääsusaba. Ja aed on võrratu! :)

  ReplyDelete
 3. Väga kaunis pääsusaba! Olen igasuguseid salle kududnud, aga pääsusaba siiani veel tegemata. Imeilus aed, liiliad meeldivad mulle ka väga.

  ReplyDelete
 4. Aitäh Dots ja Ülle! Suvi, kui minu vanemad maja (seda kus nad praegu elavad) ehitasid, siis isa ja Aivar kaevasid välja suure kahurimürsu, mis oli lõhkemata. Kutsusime päästeameti välja ja nemad mässasid sellega mitu tundi, enne kui välja said.Viisid siiasamasse kõrvale karjääri ja lõhati seal. Pauk oli päris võimas, meil aknaklaasid lausa värisesid.

  ReplyDelete